• Hurda Akü ve Hurda Akü fiyatları yer alıyor.

Hurda Akü

Akü içerdiği maddeler sebebiyle çalışma ömrünü tamamladıktan sonra mutlaka geri dönüşüm için gönderilmeli veya imha edilmesi için yetkili firmalara teslim edilmelidir.Özellikle sızdırmazlık sağlanması için kullanılan Polipropilen PVC ve plakalar expended metal'den üretilmiştir. Bu maddeler doğada yüz yıllar boyunca kalabilir ve bulunduğu çevreyi olumsuz yönde etkilemektedir.Bu sebeplerden dolayı hurdaya ayrılan akülerin içlerinin tamamen boşaltılıp kalen metaryallerin geri dönüşümüne gönderilmesi gerekmektedir. Geri dönüşüm tesisimizde bu işlemleri son sistem makinalar ve konusunda uzman personellerimiz tarafından bakanlık izin belgesiyle büyük bir dikkat ve özenle yapılmaktadır.

Elinizde atıl vaziyette bulunan aküleriniz için en yüksek ve güncel kurdan alıp geri dönüşümle birlikte tekrar geri kazanım yapmaktayız. Bizlere çağrı merkezi numaramızdan ulaşarak hurda aküleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hurda Akü fiyatları

Değerli müşterilerimiz sürekli değişen dolar kuru sebebiyle Hurda Akü Fiyatları değişmektedir, Alım Fiyatlarımızı sürekli güncelleyerek sizlere en yüksek değerden akü hurdası yapmaktayız.

Lütfen bize aşağıda yer alan ileşim kanallarından ulaşarak elinizde atıl vaziyette bulunan hurda aküleriniz için fiyat teklifi alınız.