• Hurda Akü ve Hurda Akü fiyatları yer alıyor.

Hakkımızda

Çağlayan Metal Geri Dönüşüm, tüm Türkiyeden Hurda Akü alımı yapmaktadır.Firmamız 2000 yılında İstanbul Kağıthane merkezli olarak kurulmuştur. Kuruluş amacımız geri dönüşümü en etkili şekilde kullanarak, Ülke ekonomisine katkı sağlamak, çalışanlarına ve çevresine karşı sosyal sorumluluğunun bilince olmaktır. Hurda Akü tüm ülkemizde yoğun miktarlarda bulunmakta ve yoğun olarak çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır.İşte bu yüzde Akü Hurdası çok değerlidir, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda Hurda Akü alımları yapmaktayız.Hurda Akünuz var ve değerlendirmek istiyorsanız bizlere iletişim bölümümüzden veya çağrı merkezlerimizden ulaşabilir.Hurda Akü larınız için fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.Çağlayan Metal Geri Dönüşüm olarak Akü Hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz.

Hurda Akü fiyatları

Değerli müşterilerimiz sürekli değişen dolar kuru sebebiyle Hurda Akü Fiyatları değişmektedir, Alım Fiyatlarımızı sürekli güncelleyerek sizlere en yüksek değerden akü hurdası yapmaktayız.

Lütfen bize aşağıda yer alan ileşim kanallarından ulaşarak elinizde atıl vaziyette bulunan hurda aküleriniz için fiyat teklifi alınız.